Gizlilik Sözleşmesi

Alıcı tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kullanıcılardan kayıt esnasında alınan hassas ve zorunlu bilgiler(e-mail, kullanıcı adı, ülke) ve zorunlu olmayan (doğum yılı, yaş, ilçe ve okul) hiç bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Belirtilen bilgiler ile kullanıcı hesabınızın silinme talebiniz için kayıtlı olduğunuz mail adresinden info@matematigo.com mail adresine mail atmanız yeterlidir. Talebiniz doğrultusunda hesabınız ve kayıtlı bilgileriniz silinip tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Satıcı bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, kredi kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

Alıcıya ait e-posta adresi ve cihaz bilgileri (Cihaz ID, Cihaz Adı, Cihaz Modeli ve Cihaz İşletim Sistemi) gibi bilgiler yalnızca satıcı tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.